Zestaw oczyszczający do cery trądzikowej - żel & tonik

Opis
Zestaw antybakteryjny z linii »A« przeznaczony jest dla cer tłustych, mieszanych oraz objętych problemem trądziku pospolitego.
![]() |
![]() |
![]() |
W zestawie znajdziesz:
ŻEL OCZYSZCZAJĄCY ANTYBAKTERYJNY - CLEANSING GEL 200ml [517]
Żel ten, z uwagi na swój delikatnie cytrusowy zapach, jest uniwersalną propozycją zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Nadaje się do codziennego oczyszczania skóry rano i wieczorem. Dokładnie zmyje zanieczyszczenia, resztki makijażu, usunie nadmiar sebum oraz przygotuje skórę do dalszej pielęgnacji. Działa dezynfekująco, łagodząco i reguluje florę bakteryjną.
Zobacz więcej informacji o produkcie >>>
TONIK ANTYBAKTERYJNY - LOTION 200ml [518]
Używając toniku przywracamy skórze jej naturalny poziom PH i wzmacniamy jej naturalną barierę ochronną. Tonik wspomaga proces oczyszczania dzięki zawartości naturalnych garbników, działających przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie. Przyjemnie chłodzi, dezynfekuje i koi skórę.
Zobacz więcej informacji o produkcie >>>
Przy zakupie zestawu, otrzymasz silikonową myjkę z gąbką do dokładnego oczyszczania twarzy!
*Publikowane opinie pochodzą od osób, które dokonały zakupu tego produktu w naszym sklepie.
Anna Kopeć
Witam bardzo dobry zestaw do stosowania na codzien. Zachecam do kupna osoba w wieku 21 lat. Pozdrawiam Anna kopec
IMPasiek
To właściwie niezbędne kosmetyki dla mojej nastoletniej córki. Ratują jej cerę a przy tym samopoczucie :-) Zdecydowanie polecam !
Misiunia
Bardzo dobre kosmetyki dla nastolatki
Agatka
Super kosmetyki dla nastolatki
Sofiia Ratushna
Bardzo dobry zestaw do stosowania na codzie, używam od lat. Bardzo podoba mi się to, jak delikatnie i dokładnie żel oczyszcza skórę, а tonik zmocza jej. Polecam!
Magda Marcinkowska
Super produkt. Już po 2 dniach widoczna poprawa u syna. Polecam.
Magdalena Marcinkowska
Produkt idealny u syna poprawa już po kilku dniach. Polecam.
Magdalena Marcinkowska
Produkt idealny u syna poprawa już po kilku dniach. Polecam.
Aga
Polecam, działa.
Roza
Doskonale oczyszczanie skóry trądzikowej. Polecam
Sylwia Gawin
Super produkt do cery z problemami
Sylwia Gawin
Polecam dla nastolatek
Dorota
Świetne kosmetyki. Córka jest bardzo zadowolona, pomagają przy cerze trądzikowej.
Anna
Delikatny zapach, fajnie oczyszcza skórę jak najbardziej polecam
Sylwia Gawin
Bardzo dobre kosmetyki . Idealne dla nastolatek, polecam.