Darmowa dostawa od 190 zł

O firmie

                                        

 

KOCHAMY TWOJĄ SKÓRĘ

Czy wiesz, że nasze kosmetyki mogą towarzyszyć Ci przez całe Twoje życie? Począwszy od pielęgnacji skóry najmłodszych, po nastolatki i skórę dojrzałą.

Nie wydłużą go, ale spowolnią procesy, którym wszyscy naturalnie podlegamy.

Czy to nie brzmi jak sukces? Od ponad 40 lat jesteśmy wierni swoim wartościom. Niezależnie od mody, od początku w procesie produkcji bierzemy pod uwagę aspekty zrównoważonego rozwoju i miłości do natury.

 

TWORZYMY NIEPOWTARZALNE RECEPTURY

Połączyliśmy ideę organicznych kosmetyków z wiedzą w dziedzinie nauk kosmetycznych. Nazwaliśmy ją GreenTec Concept. Oznacza to, że łączymy naturalne oleje organiczne i wyciągi lecznicze z wysoce innowacyjnymi kosmetycznymi składnikami aktywnymi.

GreenTec Concept oznacza dla nas, że nasze kosmetyki:

  • zawierają 95-100% naturalnych składników, są częściowo ekologiczne i pochodzą ze sprawiedliwego handlu
  • zawierają najnowsze i najskuteczniejsze według nas składniki aktywne
  • zawierają opatentowane składniki biomimetyczne (naśladujące funkcje skóry dzięki czemu najlepiej przez nią wchłaniane)
  • nie zawierają oleju mineralnego, palmowego i silikonów
  • nie zawierają parabenów, PEG (związków chemicznych) i składników zwierzęcych

 

SZANUJEMY PRZYRODĘ I ZWIERZĘTA

Kosmetyki DR.BELTER nie są testowane na zwierzętach. Badania produktów kosmetycznych na zwierzętach są objęte zakazem w Unii Europejskiej od 2015 r.

Nie unikamy również kwestii takich jak: konsekwencja w działaniu na rzecz ochrony lasu deszczowego (zrezygnowaliśmy z oleju palmowego), zasady fair play w światowym handlu oraz ochrona gatunków.

Wszystkie nasze produkty są wegańskie.

 

JESTEŚMY RODZINĄ

DR.BELTER to firma rodzinna, której życie nadał Dr. Clemens Belter. Mamy ponad 40 lat doświadczenia w badaniach, produkcji i profesjonalnym zastosowaniu kosmetyków. Tworzymy naturalne, dermatologicznie dopasowane koncepcje pielęgnacji skóry, zgodne z najnowszymi odkryciami kosmetologicznymi, przy jednoczesnym uwzględnieniu aspektów zrównoważonego rozwoju i miłości do natury.

Założyciel marki - Dr Clemens Belter został nagrodzony Prix d'Honneur de la Beaute za wybitny wkład w rozwój produktów i usług w profesjonalnej kosmetyce.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl