DARMOWA DOSTAWA OD 150zł  |  MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ DO NAS tel. 32 2 527 527  

Kobieta inspirująca 0
Kobieta inspirująca

Kobieta Inspirująca

Dzień Kobiet to doskonała okazja by przedstawić Wam nieco bliżej postać niezwykłej i inspirującej kobiety - Soni Belter-Helal.

Sonia jest właścicielką firmy, ale na tym nie kończy się jej rola. Sonia - jak o sobie żartobliwie mówi „niemiecko-egipska hybryda”, pracująca mama, feministka, działaczka społeczna, a także żona Floriana oraz synowa Dr Clemensa Beltera - założyciela marki. Kobieta, która ma piękne oblicze nie tylko z zewnątrz.

Absolwentka kilku kierunków studiów: filologii angielskiej, biologii oraz prawa. Swoje pierwsze kroki w firmie stawiała jeszcze jako studentka. Będąc narzeczoną Floriana zaczęła pomagać swojej przyszłej teściowej w eksporcie wspierając ją w komunikowaniu się z klientami zagranicznymi. Bardzo szybko stała się jej prawą ręką. Dziś jest dyrektorem generalnym firmy i na co dzień zarządza działem marketingu oraz eksportu. Bacznie śledząc trendy rynku kosmetycznego jest również pomysłodawcą wszystkich nowych produktów.

Praca w jej życiu to oczywiście nie wszystko. Jest kochającą mamą trójki wspaniałych dzieci: Samiry (14 l.), Sherin (10l.) oraz Lazara (4 lata). Jako spełniona matka i kobieta chętnie bierze udział w pomaganiu innym. Jest czynną uczestniczką międzynarodowej fundacji ZONTA International. Organizacji zrzeszającej czynne zawodowo kobiety, zaangażowane w walkę o poprawę statusu kobiet na świecie w sferze zawodowej, politycznej, prawnej i ekonomicznej.

Sonia włączyła firmę Dr.Belter w niesienie pomocy dzieciom z ubogich krajów, nawiązując współpracę charytatywną z międzynarodową organizacją Plan International. Jest to jedna z największych światowych organizacji działających w celu zaspokojenia potrzeb najbiedniejszych dzieci. Sonia wzięła „pod swoje skrzydła” 7 –letnią Sarę z Egiptu, której już od kilku lat pomaga przekazując poprzez organizację PLAN pieniądze na edukację, życie oraz zdrowie dziewczynki i jej rodziny.

Nie są jej obojętne również losy zwierząt i naszej planety. Bardzo duże znaczenie ma dla niej pochodzenie surowców wykorzystywanych do produkcji kosmetyków. Zależy jej by pochodziły z kontrolowanych upraw ekologicznych, po to by wspierać nie tylko środowisko, ale również ludzi którzy je prowadzą i pracują przy uprawach. Zdecydowała o usunięciu z kosmetyków oleju palmowego ze względu na masowe wycinanie i wypalanie lasów deszczowych w Indonezji pod uprawę palm olejowych. Efektem tej drastycznej wycinki jest zaburzenie ekosystemu, a także ginięcie wielu gatunków zwierząt zamieszkujących te obszary, m.in. zagrożonych całkowitym wymarciem orangutanów czy tygrysów sumatrzańskich.

Dla nas jako partnerów Dr.Belter Cosmetic Sonia jest przemiłą i inteligentną partnerką biznesową z głową pełną pomysłów. Kobietą o wielkim sercu, którą można by słuchać godzinami i która nigdy nie przestanie nas zadziwiać swoim entuzjazmem oraz pozytywną energią. Jak się okazuje, połączenie krwi niemieckiej i egipskiej to doskonała i przepiękna kompozycja..

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl